Wynajem Mercedes V klasa AMG

Mercedes V klasa
Mercedes V klasa AMG: Definicja Nowoczesności i Elegancji

Wynajem Mercedes V klasa AMG przyciąga uwagę swoimi nowoczesnymi technologiami. Jego czarny kolor nadwozia z brokatem Obsidianschwarz oraz sportowy pakiet AMG, połączone z inteligentnymi reflektorami ILS LED i 19-calowymi felgami, tworzą imponujący efekt. Jest to pojazd, który z pewnością zasługuje na miano S-klasy wśród vanów.

Luksusowe Wnętrze dla Komfortowej Podróży

Wnętrze Mercedesa, wykończone skórą Nappa, emanuje luksusem i przestronnością. Elektryczne, podgrzewane i wentylowane fotele, wyposażone w trzypunktowe pasy, zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Można je ustawić naprzeciwko siebie lub na wprost, zwiększając tym samym funkcjonalność. Przyciemniane szyby w przedziale pasażerskim dodają prywatności i komfortu.

Styl i Elegancja w Każdym Detalu

Wynajem Mercedes V klasa AMG wyróżnia się wyjątkowym stylem, a także dopracowanymi detalami. Deska rozdzielcza z carbonu i skóry, system nagłośnienia Burmaster oraz oświetlenie Ambiente tworzą przyjemną i relaksującą atmosferę. Podświetlane stopnie z napisem Mercedes dodają elegancji.

Zaawansowana Technologia dla Komfortu i Bezpieczeństwa

System Comand Online obejmuje nawigację, Wi-Fi i urządzenia audio-video. Live Traffic, informujący o ruchu drogowym, a także funkcja Touch, ułatwiają obsługę urządzeń. Pojazd posiada również system wzmacniania siły głosu, co ułatwia komunikację między pasażerami.

Komfort i Funkcjonalność Podróży

Pojazd oferuje ogrzewanie postojowe i elektroniczną klimatyzację. Gniazda 12 V i 230 V, a także rozkładany stolik, zwiększają wygodę podróżujących. Elektrycznie otwierane drzwi i klapa, sterowane pilotem, dodatkowo ułatwiają dostęp.

Bezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie

Systemy bezpieczeństwa w V klasie AMG, takie jak asystent martwego punktu i system distronic, zapewniają spokój i bezpieczeństwo. Asystent utrzymywania pasa ruchu, podgrzewana przednia szyba oraz pakiet parkowania z kamerami 360 zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

 

Busy, vany, autobusy